Kategorie

O nás

Naše společnost vznikla v roce 2003 a od té doby dovážíme a prodáváme reklamní a propagační předměty s potiskem. Také jsme provozovateli největšího internetového serveru www.luxusnidarky.cz, kde naleznete více než 10 000 položek reklamních a dárkových předmětů vhodných pro prezentaci vlastní firmy, pro své obchodní partnery, či do Vašich vlastních obchodů.

Na všechno zboží zajišťujeme možnost umístění firemního loga či nápisů dle Vašich požadavků (pomocí technologií: tampónový potisk, sítotisk, laser, ražba, pískování, výšivky ...atd.). Ke každém  tisku zasíláme také zdarma náhled v elektronické podobě k odsouhlasení.

Pokud v naši nabídce nenaleznete přesně to, o co máte zájem, nabízíme i individuální nabídky - zajistíme Vám zboží téměř z celého světa přesně podle Vašich individuálních požadavků. Také nabízíme možnost luxusnější firemní prezentace jako je například výroba firemních kravat, šál, šátků, osušek, županů, ponožek, praporů a vlajek s navržením individuálního designu dle potřeb společnosti.

Poskytujeme věrnostní programy (při druhé a dalších objednávkách poskytujeme výrazné slevy z tisku apod.) a množstevní slevy. 

Všechny reklamní předměty s potiskem dodáváme proti konkurenci opravdu rychle, jelikož máme opravdu velké skladové zásoby.

 

PROFESIONÁLNÍ ZACHÁZENÍ SE ZÁKAZNÍKY

  • náš kolektiv zaměstnanců obratem zpracuje Vaše poptávky,
  • sestavíme Vám cenovou kalkulaci s případným vyčíslením množstevních a věrnostních slev,
  • po Vaši objednávce Vám sdělíme přesný termín dodání zboží, který se zavazujeme dodržet,
  • navrhneme nejlepší technologii a místo případného umístění firemního loga pokud nemáte přesné požadavky,
  • nabízíme možnost prezentace zboží přímo u zákazníka,
  • po Praze poskytujeme dopravu objednaného zboží zdarma

Staňte se i Vy našimi zákazníky a jsme si jisti, že přijdete na mnoho dalších plusů proč pro Vaši propagaci využívat právě našich služeb. Reklamní a propagační předměty s potiskem jsou dnes pro firmy opravdu velice důležitým nástrojem pro jejich celkové vnímání na trhu.

Těšíme se na naši spolupráci

kolektiv BMK Trading s. r. o.


Kontaktujte nás

Zavolejte nám na naší zákaznickou linku:

Telefon:+420 737 242 292

Napište nám info@bmktrading.cz

Odběr novinek